Švitrigailos g. 42, LT-03209 Vilnius, tel. (8 5)  278 5602, faks. (8 5)  213 2270, el. p. vkti@vkti.gov.lt.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188647255, PVM mokėtojo kodas LT886472515

Pagrindinis meniu

Naujienų prenumerata
Paieška svetainėje
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2013-10-02
Iš viso apsilankė: 7143883
Šiandien apsilankė: 1509
Dabar naršo: 109
naujienos

     2016 m. vasario 18 d. nuo 9 iki 20 val. vyks planiniai Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Inspekcija) informacinių sistemų atnaujinimo darbai. Nurodytu metu neveiks Inspekcijos teikiamos elektroninės paslaugos. Taip pat paslaugos nebus teikiamos Inspekcijos struktūriniuose padaliniuose, išskyrus iš anksto užsiregistravusių asmenų egzaminavimą, prašymų priėmimą ir jau parengtų dokumentų išdavimą.

Atsiprašome už nepatogumus.

      Inspekcijos duomenimis, 2016 m. nustos galioti apie 12 tūkst. Lietuvoje išduotų tachografo kortelių.
     Nepamirškite laiku atnaujinti turimos tachografo kortelės.

Daugiau

     Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos Kelių transporto ir civilinės aviacijos politikos departamentas gavo Rusijos Federacijos transporto ministerijos 2015 m. gruodžio 15 d. rašto  Nr. 9-4623 kopiją su pridedamais Rusijos Federacijos transporto ministerijos patvirtintais teisės aktais, reglamentuojančiais tarptautinį krovinių vežimą.

     Nuo 2016 m. gegužės 1 d. įsigalioja Transporto priemonių techninio aptarnavimo ir remonto paslaugų teikimo tvarkos aprašas, patvirtintas Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos viršininko 2016 m. vasario 1 d. įsakymu Nr. 2BE-45 „Dėl Transporto priemonių techninio aptarnavimo ir remonto paslaugų teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas).

Daugiau

     Inspekcija, įgyvendindama Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2010 m. gegužės 4 d. nutarimo Nr. 511 „Dėl institucijų atliekamų priežiūros funkcijų optimizavimo“ nuostatas, skelbia 2016 m. vasario mėnesį planuojamų patikrinti ūkio subjektų, kuriems bus atliekamas planinis patikrinimas arba teikiama metodinė pagalba, sąrašą.

     Informuojame, kad Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos viršininko 2016 m. sausio 27 d. įsakymu Nr. 2BE-38 „Dėl poveikio priemonių ūkio subjektams“ vienai vairuotojų mokymo įstaigai buvo sustabdyta suteikta teisė vykdyti vairuotojų mokymą, 17-ai krovinius vežančių įmonių sustabdytas licencijos galiojimas ir vienai krovinius vežančiai įmonei  panaikintas licencijos galiojimas.

     Lietuvos Respublikos teisės aktai nustato, kad vairuotojai, pažeidę tam tikrus Kelių eismo taisyklių reikalavimus, turi baigti papildomą vairuotojų mokymą. Tokia prievolė nustatyta pradedantiesiems vairuotojams ir vairuotojams, kuriems atimta teisė vairuoti transporto priemones.

Daugiau

     Informuojame, kad Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI) atnaujino duomenų apie sumokėtą valstybės rinkliavą už Inspekcijos teikiamas paslaugas ar mokestį už važiavimą keliais didžiagabaritėmis ir (ar) sunkiasvorėmis transporto priemonėmis teikimą, todėl nebūtina kaip patvirtinimą apie įmokos sumokėjimą administracines paslaugas teikiantiems Inspekcijos darbuotojams pateikti mokėjimo pavedimo su banko žyma (banko suteiktu kontrolės numeriu) kopiją ar mokėjimo kvitą.

Daugiau

     Inspekcijos pareigūnai, 2015 m. gruodžio mėn. kontroliuodami, ar transporto priemonių bendroji masė, ašies ir (ar) ašių apkrova ir (ar) matmenys su kroviniu ar be jo neviršija didžiausiųjų leidžiamųjų, patikrino 281 transporto priemonę.

Daugiau

   Informuojame, kad Valstybinė kelių transporto inspekcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Inspekcija) prisijungė prie nacionalinės elektroninių pranešimų ir elektroninių dokumentų pristatymo fiziniams ir juridiniams asmenims, naudojant pašto tinklą, informacinės sistemos www.epristatymas.lt

Daugiau
Archyvas