Švitrigailos g. 42, LT-03209 Vilnius (naudojamas ir virtualus adresas) tel.: (8 5) 278 5602, faks. (8 5) 213 2270, el. p. vkti@vkti.gov.lt.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188647255, PVM mokėtojo kodas LT886472515

Pagrindinis meniu

Naujienų prenumerata
Paieška svetainėje
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2013-10-02
Iš viso apsilankė: 5931708
Šiandien apsilankė: 1777
Dabar naršo: 15
naujienos
Svarbi informacija vežėjams
gruodžio23d.
2014-12-23

     Dėl informacinės sistemos pertvarkymo darbų 2014 m. gruodžio 31 d.–2015 m. sausio 2 d. Inspekcija neteiks elektroninių paslaugų. Taip pat tomis dienomis gali būti kitų paslaugų teikimo nesklandumų.

Daugiau

     Pastaruoju metu padaugėjo į Inspekciją ir Susisiekimo ministeriją besikreipiančių asmenų, kurie kitose Europos Sąjungos šalyse įsigijo naudotas transporto priemones su tos šalies nacionaliniu tipo patvirtinimu, tačiau Lietuvoje papildomai reikėjo atlikti tipo patvirtinimo procedūrą, norint tokias transporto priemones registruoti.

Daugiau

     Inspekcija informuoja, kad nuo 2015 m. sausio 1 d. įsigalios Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau – ATPK) pakeitimai dėl sunkiasvorių ir didelių matmenų krovinių vežimo be leidimo.

Daugiau

     Inspekcija informuoja, kad 2015 m. sausio 1 d. įsigalioja Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos viršininko 2014 m. rugsėjo 15 d. įsakymas Nr. 2B-195 „Dėl Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos viršininko 2008 m. gruodžio 23 d. įsakymo Nr. 2B-515 „Dėl Motorinių transporto priemonių ir jų priekabų gamybos ir perdirbimo bei motorinių transporto priemonių, priekabų, kurioms uždrausta dalyvauti viešajame eisme, remonto ir techninės ekspertizės reikalavimų ir atlikimo tvarkos patvirtinimo“ pakeitimo“.

Daugiau

     2014 m. gruodžio 24–26 d. ir 2015 m. sausio 1 d. Lietuvoje bus ne darbo dienos, todėl tolimojo susisiekimo autobusai 2014 m. gruodžio 24–27 d. ir 2015 m. sausio 1 d. važiuos pagal sekmadienio tvarkaraščius (be papildomų reisų, numatytų sekmadieniais). Kitomis šventinio laikotarpio dienomis autobusai važiuos pagal atitinkamos savaitės dienos tvarkaraščius.

Daugiau
Informacija keleiviams apie eurą
gruodžio12d.
2014-12-12

     Siekdama kuo sklandesnės keleivių vežimo veiklos po euro įvedimo Inspekcija primena ir atkreipia keleivių dėmesį, kad:

Daugiau

     Inspekcija siekdama užtikrinti savo veiklos skaidrumą ir viešumą vykdo korupcijos prevenciją ir nuosekliai įgyvendina jos tikslus. Korupcijos prevencijos tikslas – nesudaryti sąlygų atsirasti korupcijai Inspekcijos veikloje ir jai plėtotis, šalinti teisės aktų ir atliekamų procedūrų spragas, galinčias sudaryti prielaidas korupcijai atsirasti. Inspekcijos nuomone, viena svarbiausių priemonių kovoti su korupcija – viešumas.

Daugiau

     Inspekcijos pareigūnai, 2014 m. lapkričio mėn. kontroliuodami, ar transporto priemonių bendroji masė, ašies ir (ar) ašių apkrova ir (ar) matmenys su kroviniu ar be jo neviršija didžiausių leidžiamų, patikrino 422 transporto priemones.

Daugiau

     2014 m. spalio 29–lapkričio 30 d. Inspekcija vykdė anoniminę klientų apklausą „Inspekcijos klientų pasitenkinimo vertinimas“. Klientų pasitenkinimo vertinimo tikslas – siekiant tobulinti Inspekcijos veiklą ir skatinti kliento teigiamą požiūrį, ištirti ir įvertinti, ar klientai patenkinti Inspekcijos veikla, aptarnavimu, ūkio subjektų priežiūra ir teikiamomis administracinėmis paslaugomis, nustatyti tobulintinas Inspekcijos veiklos sritis, lemiančias aukštesnį klientų pasitenkinimą. Apklausoje dalyvavo 136 respondentai (pernai – 78). Inspekcijos veiklos kokybė šiais metais įvertinta aukštesniu balu – 4,6 balo iš 5 galimų (pernai – 4,3).

Daugiau

     Inspekcija, siekdama informuoti visuomenę apie geriausių rezultatų pasiekusias vairavimo mokyklas, motyvuoti visas vairavimo mokyklas siekti kuo geresnių vairuotojų mokymo rezultatų ir kokybės, o mokytis vairuoti ketinantiems asmenims padėti pasirinkti geriausiai jų poreikius ir lūkesčius atitinkančias vairavimo mokyklas, atrinko geriausių rezultatų pasiekusias vairavimo mokyklas.

Daugiau

     Inspekcija, įgyvendindama Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2010 m. gegužės 4 d. nutarimo Nr. 511 „Dėl institucijų atliekamų priežiūros funkcijų optimizavimo“ (Žin., 2010, Nr. 53-2613; 2012, Nr. 89-4657) nuostatas, skelbia 2014 m. gruodžio mėnesį planuojamų patikrinti ūkio subjektų, kuriems bus atliekamas planinis patikrinimas arba teikiama metodinė pagalba, sąrašą.

     2014 m. gruodžio 4 d. Inspekcijos, Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ ir Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos atstovai aptarė 2014 m. vežėjams išduotų leidimų panaudojimo ir jų išdavimo 2015 m. klausimus.

Daugiau

     Siekiant kuo sklandesnės veiklos po euro įvedimo, grynuosius naudojančioms prekybos ir paslaugų įmonėms ypač svarbu grynaisiais eurais apsirūpinti iš anksto. Įvertinus įmonės grynųjų poreikį, raginame vėliausiai iki lapkričio vidurio kreiptis į komercinį banką dėl grynųjų eurų gavimo.

Daugiau

     Informuojame, kad, vadovaujantis Motorinių transporto priemonių, priekabų ir šių transporto priemonių sudedamųjų dalių atitikties įvertinimo atlikimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro 2009 m. balandžio 28 d. įsakymu Nr. 3-169 „Dėl Motorinių transporto priemonių, priekabų ir šių transporto priemonių sudedamųjų dalių atitikties įvertinimo atlikimo taisyklių patvirtinimo“, 8 punktu, 2014 m. spalio 29 d. yra vėliausia M, N ir O kategorijų serijinės gamybos transporto priemonių nacionalinio tipo patvirtinimo ir jo pratęsimo data.

Daugiau

     Inspekcija, įgyvendindama priemones dėl euro įvedimo Lietuvos Respublikoje, visų fizinių ir juridinių asmenų, pervedančių į biudžeto pajamų surenkamąsias sąskaitas valstybės rinkliavą už Inspekcijos teikiamas paslaugas ar mokančių Inspekcijos apskaičiuotus mokesčius, prašo pervesti tikslias sumas, kurias priklauso sumokėti, nepervesti daugiau, kad nuo pervestų sumų neliktų nepanaudotų likučių litais. Taip pat primygtinai rekomenduojame prieš pervedant lėšas į biudžeto pajamų surenkamąsias sąskaitas paslaugas teikiančių Inspekcijos valstybės tarnautojų paklausti, kokią tikslią sumą reikia pervesti, ar nėra nepanaudotų likučių nuo anksčiau sumokėtų įmokų.

Daugiau
Archyvas