Spausdinti puslapio vidurį
Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis
English
Švitrigailos g. 42, LT-03209 Vilnius (naudojamas ir virtualus adresas), tel. (8 5)  278 5602, faks. (8 5)  213 2270, el. p. vkti@vkti.gov.lt. Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188647255, PVM mokėtojo kodas LT886472515

KONSULTAVIMAS

PRAŠYMŲ FORMOS

VALSTYBĖS RINKLIAVA

E. PASLAUGOS

ELEKTRONINIAI LEIDIMAI
Jūsų atsiliepimams, klausimams, pastaboms RAŠYKITE VADOVYBEI
STATISTIKA
Naujienų prenumerata
Paieška svetainėje
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-08-18
Iš viso apsilankė: 5562781
Šiandien apsilankė: 48
Dabar naršo: 26
Licencijavimas senas


Verstis krovinių vežimais vidaus ir (ar) tarptautiniais maršrutais už atlyginimą gali įmonės, turinčios licenciją (leidimą) verstis vežimais.

Išduodamos šių rūšių licencijos (leidimai) kroviniams vežti:

  • licencijos vežti krovinius vidaus maršrutais transporto priemonėmis, kurių bendroji masė, įskaitant priekabą, didesnė kaip 3,5 tonos;
  • Bendrijos leidimai vežti krovinius tarptautiniais maršrutais transporto priemonėmis, kurių keliamoji galia, įskaitant priekabą, didesnė kaip 3,5 tonos ir bendroji masė, įskaitant priekabą, didesnė kaip 6 tonos. Bendrijos leidimas vežti krovinius tarptautiniais maršrutais taip pat suteikia teisę vežti krovinius vidaus maršrutais.

Kiekvienai vežėjo, turinčio licenciją ar Bendrijos leidimą, transporto priemonei, kuri naudojama kroviniams vežti ir yra įregistruota Lietuvos Respublikoje, išduodama atitinkanti licenciją licencijos kortelė  ar Bendrijos leidimo kopija.

Dokumentai įgyti, pakeisti kelių transporto veiklos licenciją, įgyti, pakeisti, pratęsti Bendrijos leidimą, kelių transporto veiklos licencijos kortelę, Bendrijos leidimo kopiją, gauti jų dublikatus pateikiami Inspekcijos skyriui pagal regioninį suskirstymą.


Krovinių   vežimai   skirstomi  į  vežimus  už atlyginimą ir vežimus savo sąskaita. Vežimai  už atlyginimą  - tokie  vežimai,  kai  vežėjas gabena krovinį  už atlyginimą  iš siuntėjo  išsiuntimo  vietos  į gavėjo paskirties vietą.

Kelių transporto veiklos licencijos ir jų kortelės, Bendrijos leidimai bei jų kopijos reikalingos tik krovinių vežimui už atlyginimą.

Kelių transporto veiklos licencijos ir jų kortelės, Bendrijos leidimai bei jų kopijos išduodamos arba atsisakoma jas išduoti ar pratęsti (nurodžius priežastis raštu) per 30 dienų nuo dokumentų atitinkamame Inspekcijos skyriuje gavimo dienos.

Pasikeitus įmonės pavadinimui, jos buveinei ar transporto priemonės valstybiniam numeriui, grąžinta kelių transporto veiklos licencija ar jos kortelė, Bendrijos leidimas ar jo kopija pakeičiama per 10 dienų nuo dokumentų atitinkamame Inspekcijos skyriuje gavimo dienos.

Praradus kelių transporto veiklos licenciją ar jos kortelę, Bendrijos leidimą ar jo kopiją, dokumentų dublikatai išduodami per 10 dienų nuo dokumentų atitinkamame Inspekcijos skyriuje gavimo dienos.

 

Informacija atnaujinta 2012-08-27 13:43:07

© 2005 Valstybinė kelių transporto inspekcija prie Susisiekimo ministerijos. Sprendimas: Idamas.   Į viršų