Spausdinti puslapio vidurį
Į pradžią El. paštas Svetainės žemėlapis
English
Švitrigailos g. 42, LT-03209 Vilnius (naudojamas ir virtualus adresas), tel.: (8 5)  278 5602, 278 5601, faks. (8 5)  213 2270, el. p. vkti@vkti.gov.lt. Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188647255, PVM mokėtojo kodas LT886472515
KONSULTAVIMAS

PRAŠYMŲ FORMOS

VALSTYBĖS RINKLIAVA

E. PASLAUGOS

ELEKTRONINIAI LEIDIMAI
Jūsų atsiliepimams, klausimams, pastaboms RAŠYKITE VADOVYBEI
STATISTIKA
Naujienų prenumerata
Paieška svetainėje
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-08-18
Iš viso apsilankė: 5018171
Šiandien apsilankė: 242
Dabar naršo: 13naujienos
  2014-04-24 Parengtas transporto priemonių, kurios neatitinka techninių reikalavimų ir kelia grėsmę eismo saugumui, privalomosios techninės apžiūros dokumentų galiojimo panaikinimo tvarkos aprašo projektas

     Įgyvendindama Lietuvos Respublikos saugaus eismo automobilių keliais įstatymo 10 straipsnio 1 dalies 24 punktą ir Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro 2008 m. sausio 21 d. įsakymo Nr. 3-13 „Dėl Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo įgyvendinimo“ 2.29 punktą,  Inspekcija parengė ir Lietuvos Respublikos Seimo Teisės aktų projektų informacinės sistemos Projektų registravimo posistemyje (TAPIS) paskelbė Inspekcijos viršininko įsakymo „DėlMotorinių transporto priemonių ir jų priekabų, kurios neatitinka techninių reikalavimų ir kelia grėsmę eismo saugumui, privalomosios techninės apžiūros dokumentų galiojimo panaikinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ projektą.

Plačiau»
  2014-04-24 Patvirtintas teisės nuvykti į transporto priemonių techninės apžiūros įmonę suteikimo tvarkos aprašas

     Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos saugaus eismo automobilių keliais įstatymo 10 straipsnio 1 dalies 25 punktu ir Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro 2008 m. sausio 21 d. įsakymo Nr. 3-13 „Dėl Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo įgyvendinimo“ 2.17 punktu, Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos viršininkas 2014 m. balandžio 24 d. įsakymu Nr. 2B-80 „Dėl Teisės motorinėmis transporto priemonėmis ir jų priekabomis, kurių privalomosios techninės apžiūros dokumentų galiojimas yra pasibaigęs arba panaikintas, nuvykti į transporto priemonių techninės apžiūros įmonę atlikti privalomosios techninės apžiūros suteikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtino Teisės motorinėmis transporto priemonėmis ir jų priekabomis, kurių privalomosios techninės apžiūros dokumentų galiojimas yra pasibaigęs arba panaikintas, nuvykti į transporto priemonių techninės apžiūros įmonę atlikti privalomosios techninės apžiūros suteikimo tvarkos aprašą.

Plačiau»
  2014-04-18 Bendri Lietuvos ir Latvijos pareigūnų patikrinimai

     2014 m. balandžio 9 d. Saločių–Grenctalės pasienio ruože ir 2014 m. balandžio 16 d. Kalvių–Meitenės pasienio ruože Inspekcijos ir Latvijos policijos pareigūnai, vadovaudamiesi Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2006/22/EB 5 straipsniu, vykdė suderintus kelių transporto priemonių patikrinimus.

Plačiau»
  2014-04-18 Patvirtintas Techninės apžiūros rezultatų kortelės (ataskaitos) pildymo tvarkos aprašas

     Vadovaudamasis Motorinių transporto priemonių ir jų priekabų privalomosios techninės apžiūros atlikimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro 2008 m. spalio 24 d. įsakymu Nr. 3-406 „Dėl Motorinių transporto priemonių ir jų priekabų privalomosios techninės apžiūros atlikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, 34 punktu, Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos viršininkas 2014 m. balandžio 11 d. įsakymu Nr. 2B-76 „Dėl Techninės apžiūros rezultatų kortelės (ataskaitos) pildymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtino Techninės apžiūros rezultatų kortelės (ataskaitos) pildymo tvarkos aprašą.

Plačiau»
  2014-04-16 Parengtas įsakymo „Dėl leidimo mėnesiui ar metams važiuoti valstybinės reikšmės keliais didžiagabarite ir (ar) sunkiasvore transporto priemone blanko privalomosios formos ir rekvizitų patvirtinimo“ projektas

     Inspekcija parengė ir Lietuvos Respublikos Seimo Teisės aktų projektų informacinės sistemos Projektų registravimo posistemyje (TAPIS) paskelbė Inspekcijos viršininko įsakymo „Dėl leidimo mėnesiui ar metams važiuoti valstybinės reikšmės keliais didžiagabarite ir (ar) sunkiasvore transporto priemone blanko privalomosios formos ir rekvizitų patvirtinimo“ projektą.

Plačiau»
  2014-04-14 Bendra Lietuvos ir Lenkijos pareigūnų kontrolė

     2014 m. balandžio 7 d. Inspekcijos Alytaus ir Marijampolės kontrolės skyrių pareigūnai ir Lenkijos Palenkės ir Varmijos Mozūrų vaivadijų kelių transporto inspekcijos pareigūnai, įgyvendindami projektą „Saugūs keliai – tarpvalstybinis Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimas siekiant gerinti gyventojų ir aplinkos apsaugą“ ir vadovaudamiesi Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2006/22/EB 5 straipsniu, vykdė suderintus kelių transporto priemonių patikrinimus, kurių metu iš viso patikrino 53 transporto priemones, iš jų 25 – Lenkijos, 10 – Lietuvos, 5 – Estijos, 4 – Rusijos, 3 – Baltarusijos, 2 – Moldovos, po 1 – Latvijos, Danijos, Čekijos ir Rumunijos.

Plačiau»
  2014-04-10 Baigiasi Europos Bendrijos licencijų galiojimas

     2014 m. balandį–gegužę daugeliui vežėjų baigsis Europos Bendrijos licencijų galiojimas. Primename, kad vadovaujantis Kelių transporto veiklos licencijavimo taisyklėmis, licencija išduodama ar jos galiojimas pratęsiamas per 30 dienų nuo prašymo ir visų reikiamų dokumentų pateikimo. Todėl raginame vežėjus nelaukti, kada baigsis licencijos galiojimas, ir iš anksto pateikti prašymus su dokumentais dėl Europos Bendrijos licencijų galiojimo pratęsimo (dėl to dokumento galiojimo laikas nesutrumpės). Taip bus taupomas ne tik savo, bet ir Inspekcijos darbuotojų laikas. Apie licencijos galiojimo pabaigą galite sužinoti čia, įvedę įmonės pavadinimą ar įmonės kodą.

Plačiau»
  2014-04-10 Sunkiasvorių ir (ar) didžiagabaričių transporto priemonių kontrolė kovo mėnesį

     Inspekcijos pareigūnai, 2014 m. kovo mėn. kontroliuodami, ar transporto priemonių bendroji masė, ašies ir (ar) ašių apkrova ir (ar) matmenys su kroviniu ar be jo neviršija didžiausių leidžiamų, patikrino 755 transporto priemones.

Plačiau»
  2014-04-09 Kontrolė keliuose vykdoma ir motociklais

     Inspekcijos Klaipėdos regiono departamento Transporto priemonių kontrolės skyriaus pareigūnai nuo 2014 m. balandžio 1 d. su tarnybiniais motociklais ne tik dieną, bet ir tamsiu paros metu tikrina transporto priemones. Siekdami užtikrinti saugą aplinkiniuose keliuose ir gyvenvietėse, sumažinti transporto priemonių, apvažiuojančių Transporto priemonių kontrolės skyrių, skaičių, pareigūnai vykdo transporto priemonių kontrolę Pėžaičiuose, Veiviržėnuose, Vėžaičiuose, Ketvergiuose, Grobštuose, Laugaliuose, Doviluose, Maciuičiuose, Gedminuose, Kalviuose, Švėkšnoje, Žemaičių Naumiestyje, Vainutuose, Jokūbave, Plikiuose, Smilgynuose, Kretingalėje ir kitose vietovėse.

Plačiau»
  2014-04-09 Stiprinama techninės būklės kontrolė

     Siekdami didinti saugą keliuose Inspekcijos pareigūnai jau trečius metus iš eilės keleivinių transporto priemonių techninės būklės kontrolei skiria didelį dėmesį. Kaip rodo tikrinimo rezultatai, Inspekcijos pareigūnų pastangos duoda rezultatų, tik jie, deja, nedžiugina. Nustatoma, kad autobusai, vežantys keleivius tolimojo susisiekimo maršrutais, yra techniškai netvarkingi. Kaip autobusų parkuose organizuojamas autobuso išleidimas į reisą, jeigu patikrinus autobusą, išlaipinusį keleivius, nustatomi 2 draudžiantys eksploatuoti ir 22 dideli techninės būklės trūkumai? Ir tai nėra vienkartiniai atvejai. Iš viso 2013 m. buvo patikrinti 632 autobusai, vežantys keleivius tarptautinio, tolimojo ir vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais. Šalies autobusų stotyse atlikus patikrinimus nustatyta, kad 24 autobusai, kuriais buvo vežami keleiviai, turėjo po vieną draudžiantį eksploatuoti techninės būklės trūkumą (5 autobusai) ir (ar) 5 didelius techninės būklės trūkumus. Šiuos autobusus buvo uždrausta toliau eksploatuoti, kol bus pašalinti techninės būklės trūkumai.

Plačiau»
  2014-04-03 2014 m. balandžio mėnesį planuojamų patikrinti ūkio subjektų sąrašas

     Inspekcija, įgyvendindama Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2010 m. gegužės 4 d. nutarimo Nr. 511 „Dėl institucijų atliekamų priežiūros funkcijų optimizavimo“ (Žin., 2010, Nr. 53-2613; 2012, Nr. 89-4657) nuostatas, skelbia 2014 m. balandžio mėnesį planuojamų patikrinti ūkio subjektų, kuriems bus atliekamas planinis patikrinimas arba teikiama metodinė pagalba, sąrašą.

Plačiau»
  2014-04-01 Informacija valstybės rinkliavos ir kitų įmokų mokėtojams

     Inspekcija, įgyvendindama priemones dėl euro įvedimo Lietuvos Respublikoje, visų fizinių ir juridinių asmenų, pervedančių į biudžeto pajamų surenkamąsias sąskaitas valstybės rinkliavą už Inspekcijos teikiamas paslaugas ar mokančių Inspekcijos apskaičiuotus mokesčius, prašo pervesti tikslias sumas, kurias priklauso sumokėti, nepervesti daugiau, kad nuo pervestų sumų neliktų nepanaudotų likučių litais. Taip pat primygtinai rekomenduojame prieš pervedant lėšas į biudžeto pajamų surenkamąsias sąskaitas paslaugas teikiančių Inspekcijos valstybės tarnautojų paklausti, kokią tikslią sumą reikia pervesti, ar nėra nepanaudotų likučių nuo anksčiau sumokėtų įmokų.

Plačiau»

archyvas
 
 
 

© 2005 Valstybinė kelių transporto inspekcija prie Susisiekimo ministerijos. Sprendimas: Idamas.   Į viršų