Švitrigailos g. 42, LT-03209 Vilnius, tel. (8 5)  278 5602, faks. (8 5)  213 2270, el. p. vkti@vkti.gov.lt.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188647255, PVM mokėtojo kodas LT886472515

Pagrindinis meniu

Naujienų prenumerata
Paieška svetainėje
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2013-10-02
Iš viso apsilankė: 7131797
Šiandien apsilankė: 94
Dabar naršo: 4
naujienos

     Nuo 2016 m. gegužės 1 d. įsigalioja Transporto priemonių techninio aptarnavimo ir remonto paslaugų teikimo tvarkos aprašas, patvirtintas Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos viršininko 2016 m. vasario 1 d. įsakymu Nr. 2BE-45 „Dėl Transporto priemonių techninio aptarnavimo ir remonto paslaugų teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas).

Daugiau

     Inspekcija, įgyvendindama Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2010 m. gegužės 4 d. nutarimo Nr. 511 „Dėl institucijų atliekamų priežiūros funkcijų optimizavimo“ nuostatas, skelbia 2016 m. vasario mėnesį planuojamų patikrinti ūkio subjektų, kuriems bus atliekamas planinis patikrinimas arba teikiama metodinė pagalba, sąrašą.

     Informuojame, kad Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos viršininko 2016 m. sausio 27 d. įsakymu Nr. 2BE-38 „Dėl poveikio priemonių ūkio subjektams“ vienai vairuotojų mokymo įstaigai buvo sustabdyta suteikta teisė vykdyti vairuotojų mokymą, 17-ai krovinius vežančių įmonių sustabdytas licencijos galiojimas ir vienai krovinius vežančiai įmonei  panaikintas licencijos galiojimas.

     Lietuvos Respublikos teisės aktai nustato, kad vairuotojai, pažeidę tam tikrus Kelių eismo taisyklių reikalavimus, turi baigti papildomą vairuotojų mokymą. Tokia prievolė nustatyta pradedantiesiems vairuotojams ir vairuotojams, kuriems atimta teisė vairuoti transporto priemones.

Daugiau

     Informuojame, kad Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI) atnaujino duomenų apie sumokėtą valstybės rinkliavą už Inspekcijos teikiamas paslaugas ar mokestį už važiavimą keliais didžiagabaritėmis ir (ar) sunkiasvorėmis transporto priemonėmis teikimą, todėl nebūtina kaip patvirtinimą apie įmokos sumokėjimą administracines paslaugas teikiantiems Inspekcijos darbuotojams pateikti mokėjimo pavedimo su banko žyma (banko suteiktu kontrolės numeriu) kopiją ar mokėjimo kvitą.

Daugiau

     Inspekcijos pareigūnai, 2015 m. gruodžio mėn. kontroliuodami, ar transporto priemonių bendroji masė, ašies ir (ar) ašių apkrova ir (ar) matmenys su kroviniu ar be jo neviršija didžiausiųjų leidžiamųjų, patikrino 281 transporto priemonę.

Daugiau

   Informuojame, kad Valstybinė kelių transporto inspekcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Inspekcija) prisijungė prie nacionalinės elektroninių pranešimų ir elektroninių dokumentų pristatymo fiziniams ir juridiniams asmenims, naudojant pašto tinklą, informacinės sistemos www.epristatymas.lt

Daugiau
Archyvas